Menu

0

€0.00

Garantija

Interneta veikals PROOFTOOLS.LV nodrošina 12 mēnešu garantiju visām patērētājiem pārdotajām precēm.

Atgādinām, ka patērētājiem ir tiesības pieteikt pretenziju par līguma nosacījumiem neatbilstošām precēm 12 mēnešu laikā no preces piegādes dienas. Lai pieprasītu garantiju, līdzi jābūt darījumu apliecinošam dokumentam – pirkuma čekam (skaidrā naudā), čekam vai bankas pasūtījumam. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece ir lietota tikai tam paredzētajā vidē un tikai mājsaimniecībā.

Ja garantijas laikā tiks konstatēta tehniska problēma vai ražošanas defekts, prece tiks salabota bez maksas saskaņā ar ražotāja norādījumiem.

– ja personiskām (sociālām) vajadzībām paredzētās preces tiek izmantotas komerciāliem, rūpnieciskiem vai citiem mērķiem, ja vien ražotājs vai piegādātājs šādiem nolūkiem nav devis garantijas;
– ja prece tiek lietota, pārkāpjot instrukcijā norādītos brīdinājumus, vai mērķiem, kuriem tā nav bijusi paredzēta;
– ja precei ir patstāvīgi veikta remonta pazīmes vai ir veiktas izmaiņas preces dizainā;
– ja preces sērijas numurs ir mainīts, noņemts vai nav nosakāms;
– ja prece ir bojāta ārējas ietekmes rezultātā;
– ja precei ir patērētāja, dabas stihijas, ugunsgrēka, sociālo faktoru, neparedzētu ārējo apstākļu radīti ārēji fiziski bojājumi;
– ja precei ir ārēji fiziski bojājumi, kas radušies nestandarta un nekvalitatīvu materiālu, rezerves daļu, piederumu un piederumu izmantošanas rezultātā.

Atgādinām, ka likuma “Par patērētāju tiesību aizsardzību” noteikumi neattiecas uz juridisko personu veiktajiem pirkumiem. Juridiskām personām, izņemot Patērētāju, ražotājs sniedz garantiju (parasti 1 gads).

ProofTools
Uzdodiet jautājumu!