Menu

0

€0.00

Par uzņēmumu prooftools

Laipni lūdzam mūsu interneta veikalā prooftools.lv, kur piedāvājam plašu instrumentu klāstu metāla un kokapstrādei, kā arī instrumentus auto remontam un garāžu aprīkojumu. Mūsu veikals ir viena no labākajām vietām, kur iegādāties augstas kvalitātes instrumentus par izdevīgu cenu.

Mēs piedāvājam plašu metālapstrādes instrumentu klāstu, ieskaitot frēzes, urbjus, virpošanas instrumentus, metāla griešanas diskus un daudz ko citu. Piedāvājam arī tādus kokapstrādes instrumentus kā frēzes, ķēdes zāģi, kalti, ēveles u.c.

Auto remontam piedāvājam plašu instrumentu klāstu virsbūves, šasijas, dzinēja, bremžu un eļļas maiņai. Mēs piedāvājam kombinētās gredzenu atslēgas, ligzdu pagarinātājus, sprūdratus, dinamometriskās atslēgas un daudz ko citu. Mūsu veikalā prooftools.lv atradīsi arī kompresorus un pneimatiskos instrumentus, kas palīdzēs ātri un ērti paveikt jebkuru darbu.

Kategorijā Auto remonta instrumenti atradīsi visu nepieciešamo auto remonta un apkopes veikšanai. Piedāvājam instrumentus virsbūves, šasijas, dzinēja, bremžu un eļļas maiņai. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet gandrīz jebkuru instrumentu, kas jums nepieciešams profesionālam remontam vai lietošanai mājās.

Auto virsbūves darbiem piedāvājam uzgriežņu uzgriežņus, triecienuzmavas, krāsošanas pistoles, slīpmašīnas, kā arī speciālus instrumentus iespiedumu izvilkšanai un virsbūves iztaisnošanai. Lai strādātu ar automašīnas šasiju, piedāvājam pacēlājus, hidrauliskos domkratus, instrumentus gultņu nomaiņai, amortizatorus un atsperes.

Auto dzinēju darbiem piedāvājam plašu instrumentu klāstu, tai skaitā dinamometriskās atslēgas, speciālos instrumentus zobsiksnu maiņai, degvielas sistēmu un elektroinstrumentus.

Lai strādātu ar automašīnas bremžu sistēmu, piedāvājam instrumentus bremžu kluču un disku maiņai, instrumentus bremžu mehānismu tīrīšanai un apkopei, kā arī instrumentus bremžu sistēmas regulēšanai.

Eļļas maiņai mēs piedāvājam plašu eļļas filtru novilcēju, eļļas savākšanas konteineru, eļļas iztukšošanas sūkņu un citu šīs procedūras veikšanai nepieciešamo instrumentu klāstu.

Kategorijā “Garāžas aprīkojums” atradīsi visu nepieciešamo garāžas aprīkošanai. Mēs piedāvājam pacēlājus, instrumentu ratiņus, instrumentu skapjus, plauktus un daudz ko citu, lai palīdzētu jums sakārtot savu darba vietu.

Turklāt mūsu interneta veikalā prooftools.lv var atrast preces aktivitātēm brīvā dabā. Piedāvājam plašu telšu, guļammaisu, saliekamo krēslu un galdu, grilu un citu piknika un tūrisma inventāru klāstu.

Ja meklējat aprīkojumu dārza vai dārza darbiem, mēs varam jums piedāvāt plašu preču klāstu. Šeit var atrast visu nepieciešamo augsnes apstrādei, stādīšanai, laistīšanai un kopšanai. Mēs piedāvājam instrumentus no vadošajiem ražotājiem, kas ir augstas kvalitātes un uzticami.

Neaizmirstiet, ka mēs piedāvājam arī garāžu aprīkojumu un auto remonta instrumentus. Šeit atradīsiet visu nepieciešamo virsbūves, šasijas, dzinēja, bremžu sistēmas un eļļas maiņas remontam. Mēs piedāvājam kvalitatīvu aprīkojumu un instrumentus no pasaules vadošajiem ražotājiem, lai jūs varētu ar pārliecību veikt jebkuru remontdarbu.

Mūsu interneta veikals prooftools.lv piedāvā arī plašu griezes momenta uzgriežņu atslēgu, ligzdu pagarinājumu, sprūdratu, kompresoru un pneimatisko instrumentu klāstu. Mēs garantējam, ka visi mūsu produkti atbilst visaugstākajiem kvalitātes un uzticamības standartiem.

Ja meklējat specializētu rīku, mēs varam jums palīdzēt to atrast. Mūsu darbinieku komanda vienmēr ir gatava sniegt profesionālus padomus un palīdzēt izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām piemērotāko instrumentu.

Mūsu interneta veikalā prooftools.lv atradīsi visu nepieciešamo darbam darbnīcā, dārzā vai ārā. Mēs garantējam augstas kvalitātes preces, ātru piegādi un ērtu apmaksu. Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet augstas kvalitātes instrumentus un aprīkojumu par labāko cenu!

ProofTools
Uzdodiet jautājumu!